Ми будуємо
Дерево - надзвичайно живий матеріал, найкорисніший і екологічний для людини. Стіни дерев'яного будинку «дихають» - пропускають повітря, саме тому в дерев'яному будинку людині завжди легко дихається, а вологість і кисневий баланс підтримуються на оптимальному рівні, що забезпечує комфортність проживання. Слід також пам'ятати про те, що в дерев'яному будинку тепло взимку і прохолодно влітку.

Вид структури дерева індивідуальний і неповторний - притягує погляд, приносить відчуття спокою і рівноваги. Саме тому будинку з дерева надають саме сприятливий вплив на організм людини, що живе в такому будинку, і продовжує його життя.

 Наша компанія займається проектуванням, виробництвом, і будівництвом будинків з клеєного бруса, оциліндрованих колод, рубленого колоди і карскасно-щитових панелей.

Ми надаємо повний цикл послуг:  

 

Ескізне і робоче проектування;

 Зведення фундаменту;

 Збірка будинку;

 Монтаж покрівлі;

Проектування і монтаж всіх інженерних систем: опалення, водопостачання, каналізації, електроживлення, вентиляції та кондиціонування;

Оздоблення будинку (оздоблення стін, підлог, стель, вікон, дверей, терас та інші види робіт).

Один з основних переважних чинників це потужне, власне виробництво клеєного бруса і оциліндрованих колод.

Про якість нашої роботи свідчить такий факт. 80% наших приватних клієнтів або рекомендують нас друзям і знайомим, або роблять повторні замовлення. Наприклад, замовляють баню або гостьовий будиночок після основного будинку.

Успіх нашої компанії - результат грамотної, виваженої і серйозної роботи, яку ми здійснюємо протягом декількох років.

Отримати повну консультацію або в офісі, або на природі - споруджуваному або готовому об'єкті на Ваш вибір.
Територіально - майже в будь-якому місці в межах Київської області.

У роботі будь-якої компанії є мінуси. І багато закривають очі на помилки. Цей підхід нас категорично не влаштовує: ми постійно вдосконалюємо всі процеси проектування і будівництва будинків з клеєного бруса.

Ми аналізуємо досвід роботи, враховуємо всі побажання клієнтів, впроваджуємо нові високотехнологічні рішення.