Дерев'яний будинок
ЕКОЛОГІЧНО. ПРОСТО. НАДІЙНО.

"Північний зруб" - проектування та будівництво дерев'яних будинків з високоякісної оциліндрованої колоди (зруб), будинки з клеєного та профільованого бруса.
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Компанія
"Північний Зруб"

Ви вирішили жити у гармонії з природою у затишному заміському будинку?
– Тоді Ваш вибір однозначно дерев'яний будинок!

1

Компанія “Севсруб” на ринку України з 2005 року. Ми є одними з  лідерів в області будівництва дерев’яних будинків (зруб, дерев’яні будинки, каркасні будинки, будинки з клеєного бруса – розділ “Будівництво”)

Основна діяльність компанії “Севсруб” –  будівництво  дерев’яних будинків з високоякісного оциліндрованого бруса (зруб), із клеєного бруса та профільованого бруса, рубленого будинку (дикий зруб окорований, отесанний)  з північних районів України та Росії. Дерев’яні будинки, що пропонуються нашою компанією, мають ряд переваг. Їх легко побудувати, так як обробка деталей ведеться на власному виробництві, звідки ми постачаємо комплекти будинків у готовому вигляді на будівельний майданчик. Деревину заготовляємо взимку і доставляємо на виробництво. З наступом холодів припиняється рух всередині дерева, пори закриваються, і деревина стає більш щільною і твердою.

Ми використовуємо тільки добірний ліс “зимової рубки”. При будівництві дерев’яних будинків ми використовуємо хвойні породи дерева – сосна, ялина, кедр, модрина. Деревина відрізняється гарною пружністю та щільністю, має високу міцність до загнивання, а також простоту обробки та монтажу. При оздоблюванні будинків використовуємо імітацію бруса, вагонку, блок хаус, дошку підлоги. При обробці використовується лише сухі погонажні вироби 10-12%.

    Ми єдині, хто ввозить в Україну будинки з кедру (кедрові зруби), будинки з модрини, оциліндровану колоду з кедру та модрини, клеєний брус з російської сосни та ялини.

Главная
Главная

Наша компанія переробляє до 1500 м.куб готової продукції в місяць. Левову частку продукції відправляється на експорт. Нами було побудовано і відправлено на експорт більше 300 об’єктів. Від традиційних дерев’яних будинків, бань, готелів, дерев’яних ресторанів, до ексклюзивних  споруд із клеєного  бруса та оциліндрованої колоди. У своїй роботі ми використовуємо  класичні породи деревини, що виростають в Україні, а також цінні породи, які завезені нами із-за кордону.

Наші будинки користуються величезною популярністю серед людей з почуттям стилю та любителів атмосферного домашнього затишку. Купити або замовити будинок з дерева чи дерев’яний зруб в Києві та по всій Україні можна вже зараз. Нагадаємо, наші будинки виробляються з клеєного бруса, модрини, кедру, оцилідрованої колоди в різному стилі та поєднанні.

Ми запрошуємо до співпраці зацікавлених осіб, оптових покупців, представників в інших містах, які готові до роботи на вигідних для себе умовах.

Переваги

Працюємо для наших клієнтів

Якість

Висока якість будівництва, пунктуальність та професіоналізм

Власне виробництво

Обробка деталей ведеться на власному виробництві

Рівень виробництва

Для оздоблення використовуються тільки сухі погонажні вироби 10-12%.

Екологія

У будівництві ми використовуємо виключно екологічно чисті матеріали

Відповідальність

Повна відповідальність на всіх етапах будівництва

Гарантія

Ми гарантуємо якість виробленої продукції та будівництва

Фотогалерея

ФОТОГРАФІЇ НАШИХ РОБІТ

Акція!

Ми проводимо акції та знижки!

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК