Експорт лісу з України

Експорт лісу з України

Одним з основних напрямків діяльності компанії Північній Зруб є експорт пиломатеріалів з України в країни Європи, а також Китай, Південну Корею, Туреччину та ін. Широка номенклатура дозволяє нам забезпечити замовника необхідним видом матеріалів, а власні виробничі потужності – об’ємом.

Експорт лісу з України

Наша компанія в більшій мірі орієнтована на експорт бруса (оциліндрована колода, обрізний, необрізний, клеєний), напівбруса, дощок (твердих і м’яких дерев’яних порід; струганий, необрізна та ін.) І заготовок для піддонів. При необхідності готові відвантажити будь-який вид пиломатеріалів, що не заборонений законодавством України для експорту за кордон, в тому числі:

  • Ліс м’яких і твердих порід;
  • Пиломатеріали для лісопильних виробництв;
  • Матеріали для виготовлення меблів, парканів та інших похідних з дерева виробів;
  • Вагонку;
  • Блок-хаус;
  • Підпірки, кілки, жердини та ін.

Виготовлені компанією UAWP лісоматеріали проходять контроль, мають сертифікати походження і якості, відповідають вимогам ГОСТ.

ЯКІСТЬ ПИЛОМАТЕРІАЛІВ НА ЕКСПОРТ

Виготовляємо ліс на експорт за індивідуальним замовленням оптом. Термін виконання замовлення – 3-4 дні. Власні виробничі потужності, розташовані в м Овруч Житомирської області, дозволяють нам виготовити пиломатеріали на експорт в будь-якому обсязі в стислі терміни.

Використовувані породи: хвойні та листяні, тверді і м’які породи дерева.

Якість: свіжа і здорова деревина з натуральним кольором, рівним розпилом і невипадаючими, здоровими сучками (в залежності від сорту). Якість відповідає ГОСТ 8486-86.

Ми не експортуємо в інші країни пиломатеріали з тріщинами, цвіллю, деревину, уражену грибком.

Відповідно до замовлення, можлива обробка лісу антисептичними засобами і сушка до необхідного відсотка вологості.

Вся продукція, яка виготовляється нашою компанією на вивезення, відповідає європейським і міжнародним стандартам якості. Працюємо за договірними цінами.

ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ ПО ЕКСПОРТУ ПИЛОМАТЕРІАЛІВ

Виконуємо митне оформлення, надаючи весь пакет документів на повний номенклатурний перелік, що входить в замовлення. Надаємо карантинний і радіологічний сертифікат, сертифікат походження. Експортуємо замовлення за умовами поставки СРТ, FCA, CIF, FOB.

Звертаємо вашу увагу, що компанія не експортує необроблені лісоматеріали з листяних і хвойних порід, відповідно до закону про заборону експорту лісу з України в інші країни. Також не відправляємо пиломатеріали на експорт, виготовлені з вишні, груші, акації, ягідного тису, ялівцю, каштана, горіха, черешні та явора, які вважаються законодавством України рідкісними і цінними породами.

Уклавши договір про співпрацю з компанією UAWP, ви отримуєте стабільного постачальника пиломатеріалів від надійного і чесного виробника.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК