Будинок з оциліндрованої колоди

Будинок з оциліндрованої колоди

У всі часи дерев’яні будинки користувалися популярністю як оптимальний варіант заміського житла. Вибір будівництва дерев’яного будинку обумовлений, як правило, його перевагами: його ароматом, затишком, екологічністю і здоров’ям. Унікальна властивість дерев’яного будинку «дихати» дозволяє зберігати і підтримувати мікроклімат без будь-якого кліматичного обладнання. Така високорозвинена європейська країна, як Фінляндія давно і на дуже високому рівні займається подібним будівництвом, і фінські дерев’яні будинки відповідають усім основним сучасним вимогам комфортного життя.

Будинок з оциліндрованої  колоди

Ми надаємо послуги з проектування, виробництва і будівництва котеджів, будинків, бань, альтанок і малих архітектурних форм з оциліндрованої колоди .За час знаходження на ринку будівельних послуг, накопичений великий досвід в області обробки деревини і будівництва. Виробництво ведеться за типовими і індивідуальними проектами.

Ми пропонуємо будівництво дерев’яних будинків з оциліндрованої колоди, враховуючи найвишуканіші побажання клієнтів.

Будівництво ведеться з дотриманням всіх необхідних норм і стандартів. Точність виготовлення оциліндрованої колоди і їх маркування прискорює збірку будівель і знижує витрати на будівництво. Оциліндрована колода ретельно готується і обробляється складами, що оберігають дерево від грибкових уражень. Гарний зовнішній вигляд оциліндрованої колоди, завдяки високій якості і чистоті обробки поверхні, дозволяє обходитися без додаткової обробки стін всередині і зовні. Професійний підхід до будівництва дерев’яного будинку з оциліндрованої колоди дозволяє зводити міцні, надійні котеджі, що відповідають всім вимогам, стандартам і Вашим побажанням.

Ми зазвичай працюємо за такою схемою.

1. Підбір проекту

Ви вирішили побудувати будинок з оциліндрованої колоди, але не знайшли відповідного проекту – ми допоможемо Вам підібрати проект, що задовольняє саме Вашим побажанням.

Ви знайшли потрібний проект, але Вас в ньому щось не влаштовує – ми перевіримо його на дотримання технологічних норм і змінимо деталі проекту відповідно до Ваших побажань. Звертаємо Вашу увагу, що в мережі досить часто можна знайти проекти, які не задовольняють технологічним нормам, просто кажучи, будувати будинки за деякими проектами просто не можна. Ми дамо Вам професійні рекомендації по надійності конструкції будинку.
Досить часто до нас звертаються клієнти з проханням адаптувати проект кам’яного будинку, будинку з бруса або іншого будівельного матеріалу.

2. Розрахунок вартості

Ви вибрали проект – і тут же виникає питання про його вартості. Для цього ми зробимо Вам попередній розрахунок, який відобразить приблизну вартість матеріалів і робіт. Ставлячи питання про вартість виготовлення стінового комплекту, необхідно вказувати діаметр колоди, прикладати плани будинку (або вказувати розміри, або дати точну посилання на проект в мережі Інтернет). В іншому випадку ми не зможемо зробити розрахунок! У листі бажано вказати Ваш контактний телефон та адресу забудови (для розрахунку вартості доставки стінового комплекту).

3. Договір підряду

Ви затвердили кошторис. Наступний крок – укладення договору підряду. Будівництво «під дах» розбивається на етапи: виготовлення фундаменту, збірка зрубу, установка кроквяної-обрешеточних системи і тимчасова покрівля. На кожен етап полягає окремий договорСтоіт відзначити, що перед оздоблювальними роботами, установкою дверей і вікон будинок повинен встоятися мінімум 6-10 місяців. В іншому випадку Ви приречені на утворення щілин між колодами і порушення в конструкції будинку. З цієї причини зазвичай ми здійснюємо будівництво будинку під дах, оздоблювальні роботи Ви можете замовити як у нас так і у інших виконавців.

4. Способи оплати

Після заключення договору Вам необхідно здійснити передоплату від вартості робіт протягом трьох банківських днів з дати підписання Договору. Решта оплачуються протягом двох банківських днів після пред’явлення першої половини виготовленого стінового комплекту, а при будівництві «під ключ» – після монтажу стінового комплекту і настилу чорнових підлог, з підписанням Акту здачі-приймання виробленого етапу робіт. Оплата проводиться за безготівковим розрахунком або іншим методом.

5. Будівельні роботи

Ми надаємо послуги від збірки зрубу до зведення об’єктів під ключ. Всі роботи проводяться кваліфікованими фахівцями якісно і в строк. Контроль робіт по будівництву здійснюється особисто директором нашої фірми.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК