Каркасний будинок

Каркасний будинок

Каркасні будинки відносяться до швидкомонтованих будівель, будівництво яких сьогодні вважається однією з найбільш передових і перспективних технологій. Каркасне будівництво заміських осель протягом останніх років користується попитом в державах Скандинавії, Японії, Сполучених Штатах Америки, Канаді, Німеччині …

Каркасний будинок

Несучі складові каркасного будинку мають шаблонні розміри, тому споживачами відзначена чудова можливість вибору будь-яких різновидів як внутрішньої, так і зовнішньої планування та оздоблення. Гігантська перевагу виконаних за каркасною технологією будинків в тому, що вони зовні не схожі. За вибором клієнта, каркасний будинок може бути обкладений цеглою або оштукатурений. Оформлення та оздоблення будинку залежить від уподобань і побажань господаря.

Дім із дерев’яною структурою виділяються вражаючою легкістю і, разом з цим, вважаються міцними і надійними. Завдяки цій незвичності, навантаження на ґрунт знижується, а, значить, можна зводити економічний фундамент в основі будинку.

З внутрішніх сторін стінки виконаних за каркасною технологією будинків заповнюються особливими теплоізоляційними матеріалами, ну, а в якості зовнішньої обробки можуть застосовуватися найрізноманітніші оздоблювальні та будматеріали – звичайний цегла, блок-хауз, профільований брус, сайдинг, спеціалізована фасадна штукатурка, також плитка з імітацією природного каменю. Дах виконаних за каркасною технологією будинків може бути різною – м’якою, скатної або ж плоскою. Для її виробництва застосовується м’яка черепиця і металева черепиця, а також оцинковка і ондулін.

Раніше будівельники купували квитки і відправлялися за кордон, щоб побачити такі будинки. Тепер каркасно-панельні і каркасно-щитові будинки, перший раз з’явилися в Канаді, встигли придбати широку популярність і в наших краях. Плюси цього виду будівель очевидні!

Крім усього перерахованого, каркасні будинки за канадською технологією вважаються безпечними і нешкідливими з екологічної точки зору – тому що, ключовим матеріалом, який використовується для їх побудови, є деревина. А часто застосовується у вигляді термоізоляції пінополістирол вважається абсолютно нешкідливим для людського здоров’я. Для зведення будинків використовуються особливі панелі, мають невелику вагу, тому полегшується їх перевезення та встановлення. А завдяки неперевершеним теплоізоляційним властивостям матеріалу такі будинки добре зберігають тепло. Безсумнівно, одним з вагомих переваг буде невисока вартість таких будинків.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК